Як вибрати штахетник

На сайті представлений широкий асортимент евроштакетников, в чому ж відмінність? Давайте відразу скажу, що різниці між штахетником і евроштакетником - ні, це один і той же вид продукції.
Що з себе являє штахетник? Спочатку це лист металу покритий захисним шаром цинку з подальшим нанесенням полімерного покриття, різних кольорів і текстур. Заготівля пропускається через спеціальний апарат, який надає їй потрібну форму і жорсткість. Слід зазначити, що якість готового продукту залежить безпосередньо від якості металу. Мінімальна товщина 0,4 мм до 0,5 мм. Цього вистачає для міцного і надійного паркану чи огорожі. Штахетник бувають з одностороннім покриттям ( більш дешевий варіант) і з двостороннім, що гарантує триваліший термін служби, більш, ніж у два рази штахетника.
Кольори паркану можуть здивувати Вас своєю різноманітністю, що дозволить підібрати огорожу, наприклад під колір покрівлі, фасаду чи ландшафту вашої ділянки. Якщо звичайні кольори Вам набридли, з недавніх пір на ринку з'явилася новинка - штахетник імітує дерево. Основні кольори - Світле дерево, Темне дерево, Сосна та Дуб 3Д ( імітує фактуру натурального дерева). Також можна вибрати якої форми буде край вашого забору прямокутний(прямий зріз), закруглений і трапецієподібний так звані 3D зрізи.
Штахетник можна встановлювати на різній відстані один від одного, в основному це 20-50мм, для односторонньої зашиття
і 60-80мм для двостороннього зашиття.
Причому, Ви можете комбінувати ці два виду на різних ділянках паркану. Штахетник з двостороннім покриттям товщиною від 0,4 мм прослужить Вам 40-50 років, без будь-якого догляду з вашого боку, завдяки двом захисним покриттям (цинк, полімерне) він не вигоряє на сонці, і не іржавіє згодом.
Якщо ви не змогли визначитися з вибором, телефонуйте нам, наші менеджери із задоволенням Вам допоможуть.
- Інструкція по монтажу та догляду за терасною дошкою з ДПК
- Трубчасті снігозатримувачі Profi-Fasad Трубчасті снігозатримувачі – це важливі елементи безпеки для будь-якої покрівлі. Вони забезпечують пасивний захист від сходу снігу і встановлюються на покрівельних конструкціях для запобігання сповзання снігової маси.